HHC Spray Basic Limetka, 5ml - 165mg HHC | Czech CBD

HHC Spray Basic s osvěžující limetkovou příchutí je inovativní řešení v oblasti vstřebávání kanabinoidů. Jeho unikátní emulzní složení zajišťuje rychlejší a až čtyřnásobně zvýšenou vstřebatelnost HHC.

Aplikace je jednoduchá a univerzální. Můžete stříknout přímo na kůži nebo do úst, což umožňuje různé možnosti použití dle osobních preferencí. Účinky, jako je euforie, uvolnění, snížení bolesti nebo chuť k jídlu, můžete očekávat do několika minut. 

Jedno balení HHC Spray Basic vystačí pro 5-6 osob na celý večer plný zábavy a uvolnění.

Dostupnost: Poslední kusy skladem
404,13 Kč

404,13 Kč DPH bez


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 489,00 Kč

Ihned expedujeme. Doručení do 1-2 pracovních dnů.
Množství:

Dostupná doprava
  • Zásilkovna Zdarma
  • Vyberte si výdejní místo, kde si zásilku vyzvednete. Odesíláme následující den po obdržení platby.

  • Doručení na adresu - CZ Zdarma
  • Doručíme až k vám domů na zadanou adresu. Odesíláme následující den po obdržení platby.

Popis

Odhalte sílu inovativního přístupu k vstřebávání kanabinoidů s naším HHC Spray Basic s osvěžující limetkovou příchutí. Tento spray je mnohem více než jen obyčejný doplněk - je to kombinace vědy a přírody, která nabízí rychlejší a efektivnější způsob, jak využít léčivé vlastnosti HHC.

Své unikátní emulzní složení vděčíme za jeho až čtyřnásobnou vstřebatelnost, což zaručuje, že dostanete maximum z každého stříknutí. Ať už si vyberete aplikovat spray přímo na kůži nebo ho stříknout do úst, poskytne vám různé možnosti použití podle vašich osobních preferencí.

Ale HHC Spray Basic s limetkovou příchutí není jen o flexibilitě aplikace. Je to také o rychlosti účinku - očekávejte projevy, jako je hluboké uvolnění, snížení bolesti a zlepšená chuť k jídlu, vše již během několika minut. A abychom nezapomněli: jeho osvěžující limetková chuť zanechá vaše chuťové pohárky nadšené a žádající více. Vítejte v nové éře konopných doplňků se značkou Czech CBD.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Detaily produktu

hhcspray

Specifikace produktu

Příchuť
Limetka
Obsah HHC
165mg
Hlavní účinná látka
HHC

Upozornění: Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

Mohlo by se vám líbit

HHC-P květ Extremely Strong 1g

HHC-P květ Extremely Strong 1g  je speciální odrůda kanabinoidů, která se vyznačuje vysokou koncentrací hexahydrocannabiphorol (HHC-P). Tento...
Cena 197,52 Kč

HHC Disposable Pod BANANA - 1ml 96% HHC

HHC Disposable Pod BANANA - 1ml 96% HHC je jednorázové vape pero s jedinečnou chutí banánu a vysokou koncentrací HHC. Nabízí jednoduchost a...
Cena 552,89 Kč