55% HHC-P květ White Widow, 1g | CBDmylife

55% HHC-P květ White Widow 1g od značky CBDmylife s příjemnou bylinnou vůní, je průlomovou novinkou ve světě kanabinoidů. Tento kanabinoid je podobný jako HHC, nicméně dle předběžných studií může být až 30x silnější, než klasické HHC a může poskytnout zákazníkům intenzivní zážitek, který se liší od běžných kanabinoidů.

Obsah:

HHC-P - 10%

HHC - 45%

CBD < 23%

THC < 1%

Dostupnost: Skladem
164,46 Kč

164,46 Kč DPH bez


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 199,00 Kč

Ihned expedujeme. Doručení do 1-2 pracovních dnů.
Množství:

Dostupná doprava
  • Zásilkovna Zdarma
  • Vyberte si výdejní místo, kde si zásilku vyzvednete. Odesíláme následující den po obdržení platby.

  • Doručení na adresu - CZ Zdarma
  • Doručíme až k vám domů na zadanou adresu. Odesíláme následující den po obdržení platby.

Popis

55% HHC-P květ White Widow je speciální odrůda kanabinoidů, která se vyznačuje vysokou koncentrací hexahydrocannabiphorolu (HHC-P). Tento kanabinoid je velmi silný. Podle některých odhadů je HHC-P až 30x silnější než klasické HHC a může poskytnout zákazníkům velmi intenzivní zážitek, který se liší od běžných kanabinoidů.

Tyto květy jsou pečlivě vyrobeny a kontrolovány, aby se zaručila jejich kvalita a bezpečnost. Jsou vhodné pro zkušené uživatele, kteří hledají silný kanabinoidový zážitek. HHC-P květy mají jemnou vůni. Pokud jste zkušený zákazník a hledáte neobyčejný zážitek, může být HHC-P květ pro vás tou správnou volbou. Ať vás provází síla. 

HHC-P květy by měly být používány pouze v souladu s místními zákonnými omezeními a předpisy týkajícími se kanabinoidů.

Celkově je HHC-P květ velmi kvalitní produkt, který by však měl být používán s ohledem na zdraví a bezpečnost uživatele i ostatních.

Dle legislativy ČR: Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Detaily produktu

hhcp-kvet-white

Specifikace produktu

Příchuť
Bylinky
Hlavní účinná látka
HHC-P

Upozornění: Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

Mohlo by se vám líbit

HHC-P květ Extremely Strong 1g

HHC-P květ Extremely Strong 1g  je speciální odrůda kanabinoidů, která se vyznačuje vysokou koncentrací hexahydrocannabiphorol (HHC-P). Tento...
Cena 197,52 Kč

40% HHC-P květ BLUE WIDOW | Canapuff

HHC-P květ Blue Widow 1g  od značky Canapuff  s obsahem HHC-P 40% je speciální odrůda kanabinoidů, která se vyznačuje vysokou koncentrací...
Cena 172,73 Kč

40% HHC-P květ GREEN CRACK | Canapuff

HHC-P květ Green Crack 1g  od  značky Canapuff  s obsahem  HHC-P 40%  je speciální odrůda kanabinoidů, která se vyznačuje vysokou koncentrací...
Cena 172,73 Kč

55% HHC-P květ Fire-OG, 1g | CBDmylife

55% HHC-P květ Fire-OG 1g  od  značky CBDmylife  s velice oblíbenou chutí OG Kush a lehkým nádechem citrusů , je průlomovou novinkou ve světě...
Cena 164,46 Kč