40% HHC-P květ GREEN CRACK | Canapuff

HHC-P květ Green Crack 1g od značky Canapuff s obsahem HHC-P 40% je speciální odrůda kanabinoidů, která se vyznačuje vysokou koncentrací hexahydrocannabiphorol (HHC-P). Tento kanabinoid je až 30x silnější, než klasické HHC a může poskytnout zákazníkům intenzivní zážitek, který se liší od běžných kanabinoidů.

Obsahuje nejvíce účinných látek HHC-P na trhu!

Dostupnost: Skladem
172,73 Kč

172,73 Kč DPH bez


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 209,00 Kč

Ihned expedujeme. Doručení do 1-2 pracovních dnů.
Množství:

Dostupná doprava
  • Zásilkovna Zdarma
  • Vyberte si výdejní místo, kde si zásilku vyzvednete. Odesíláme následující den po obdržení platby.

  • Doručení na adresu - CZ Zdarma
  • Doručíme až k vám domů na zadanou adresu. Odesíláme následující den po obdržení platby.

Popis

HHC-P květ Green Crack je speciální odrůda kanabinoidů, která se vyznačuje vysokou koncentrací hexahydrocannabiphorolu (HHC-P). Tento kanabinoid je velmi silný. Podle některých odhadů je HHC-P až 30x silnější než klasické HHC a může poskytnout zákazníkům velmi intenzivní zážitek, který se liší od běžných kanabinoidů.

Tyto květy jsou pečlivě vyrobeny a kontrolovány, aby se zaručila jejich kvalita a bezpečnost. Jsou vhodné pro zkušené uživatele, kteří hledají silný kanabinoidový zážitek. HHC-P květy mají jemnou vůni. Pokud jste zkušený zákazník a hledáte neobyčejný zážitek, může být HHC-P květ pro vás tou správnou volbou. Ať vás provází síla. 

HHC-P květy by měly být používány pouze v souladu s místními zákonnými omezeními a předpisy týkajícími se kanabinoidů.

Celkově je HHC-P květ velmi kvalitní produkt, který by však měl být používán s ohledem na zdraví a bezpečnost uživatele i ostatních.

Obsah:

  • HHC-P: 40% 

Dle legislativy ČR: Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Detaily produktu

hhcp-grncrk

Specifikace produktu

Obsah HHC-P
40%

Upozornění: Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

Mohlo by se vám líbit

HHC-P květ Extremely Strong 1g

HHC-P květ Extremely Strong 1g  je speciální odrůda kanabinoidů, která se vyznačuje vysokou koncentrací hexahydrocannabiphorol (HHC-P). Tento...
Cena 197,52 Kč

HHC Disposable Pod COOKIE - 1ml 96% HHC

HHC Disposable Pod COOKIE - 1ml 96% HHC  je jednorázové vape pero s jedinečnou chutí koláčků a vysokou koncentrací HHC. Nabízí jednoduchost a...
Cena 552,89 Kč

HHC Shot JAHODA, 30mg HHC - Czech CBD

HHC shot  od značky Czech CBD, plný energie s okouzlující jahodovou příchutí . Tento nápoj obsahuje 30 mg hexahydrokanabinolu HHC, což je...
Cena 70,25 Kč