50% HHC-P Joint Strawnana, 2g | Canapuff

50% HHC-P Joint 2g s příchutí jahod a sladkého banánu s nádechem borovice a pepře a vybraným HHC-P konopným květem, takže odpovídá našim náročným standardům pro kvalitu a respektuje moderní výrobní procesy. HHC-P Jointy nabízejí způsob, jak uvolnit mysl, redukovat stres a vyvolat příjemné, někdy až éterické nebo euforické pocity. Jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají snadný a pohodlný způsob, jak využívat benefity konopných produktů.

Dostupnost: Skladem
263,64 Kč

263,64 Kč DPH bez


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 299,00 Kč

Ihned expedujeme. Doručení do 1-2 pracovních dnů.
Množství:

Dostupná doprava
  • Zásilkovna Zdarma
  • Vyberte si výdejní místo, kde si zásilku vyzvednete. Odesíláme následující den po obdržení platby.

  • Doručení na adresu - CZ Zdarma
  • Doručíme až k vám domů na zadanou adresu. Odesíláme následující den po obdržení platby.

Popis

Zažijte pořádnou nálož HHC-P s našimi 2g Jointy s lahodnými příchutěmi. Díky vysokému obsahu kvalitního HHC-P zaručeně uspokojí i náročné a zkušené uživatele.

Co je to HHC-P?

Hexahydrocannabiphorol, zkráceně HHC-P, je čerstvou novinkou ve světě kanabinoidů. Efektivně pomáhá zmírnit bolest, zlepšuje kvalitu spánku, snižuje stres a úzkost. Dle předběžných informací je HHC-P až 30x silnější, než HHC.

Účinky HHC-P jsou velmi individuální a ovlivněny různými faktory, včetně dávkování a formy podání. Obecně se však dá říci, že HHC-P poskytuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou často srovnávány s THC. HHC-P tak nabízí možnost legálního využití konopí pro relaxaci nebo zábavu.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Detaily produktu

hhcp-joint-strawnana

Specifikace produktu

Příchuť
Banán
Příchuť
Jahoda
Obsah HHC-P
50%
Hlavní účinná látka
HHC-P

Upozornění: Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

Mohlo by se vám líbit

40% HHC Joint Hawaiian Punch, 2g | Canapuff

40% HHC Joint 2g s příchutí ananasu, kokosu a manga  a vybraným  HHC  konopným květem, takže odpovídá našim náročným standardům pro kvalitu a...
Cena 230,58 Kč

40% HHC Joint Lemon Skunk, 2g | Canapuff

40% HHC   Joint 2g  s  příchutí citronu s nádechem koření  a vybraným  HHC  konopným květem, takže odpovídá našim náročným standardům pro kvalitu...
Cena 230,58 Kč

40% HHC Joint Pineapple Express, 2g | Canapuff

40% HHC   Joint 2g  s příchutí tropického kmene s cedrem  a vybraným  HHC  konopným květem, takže odpovídá našim náročným standardům pro kvalitu...
Cena 230,58 Kč

50% HHC-P Joint Strawnana, 2g | Canapuff

50% HHC-P   Joint 2g  s  příchutí jahod a sladkého banánu s nádechem borovice a pepře  a vybraným  HHC-P  konopným květem, takže odpovídá našim...
Cena 263,64 Kč