96% HHC-O Vape Pineapple Diesel, 1ml | Canapuff

Jednorázová cigareta HHC-O Pineapple Diesel, která se prezentuje parádní koncentrací až 96% HHC-O a lahodnou intenzivní příchutí tropického ananasu. Přestože je e-cigareta dobíjitelná prostřednictvím USB-C, není navržena pro opětovné doplňování. Kapacita e-liquidu je 1 ml, což zajišťuje přibližně 450 potahů. Kombinace vysoce kvalitního HHC-O destilátu a terpenů zaručuje intenzivní efekt.

E-cigareta obsahuje HHC-O, což je relativně nově identifikovaný kanabinoid získaný speciální metodou. Je silnější, než HHC, ale slabší, než HHC-P. Převažujícími účinky tohoto kanabinoidu jsou uvolnění, euforie, klid a relaxace.

Dostupnost: Skladem
470,25 Kč

470,25 Kč DPH bez


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 569,00 Kč

Ihned expedujeme. Doručení do 1-2 pracovních dnů.
Množství:

Dostupná doprava
  • Zásilkovna Zdarma
  • Vyberte si výdejní místo, kde si zásilku vyzvednete. Odesíláme následující den po obdržení platby.

  • Doručení na adresu - CZ Zdarma
  • Doručíme až k vám domů na zadanou adresu. Odesíláme následující den po obdržení platby.

Popis

Jednorázové vaporizéry od značky Canapuff se pyšní vysokým obsahem prvotřídního HHC-O extraktu v extrémně vysoké koncentraci, až 96%, spolu s bohatou paletou dobře vytvořených příchutí. Tyto jednorázové e-cigarety umožňují dobíjení baterie prostřednictvím USB-C a nabízí kapacitu přibližně 450 potahů.

Jaké jsou účinky HHC/HHC-O?

Účinky HHC jsou velmi individuální a ovlivněny různými faktory, včetně dávkování a formy podání. Obecně se však dá říci, že HHC poskytuje euforické, stimulační a relaxační pocity. HHC také efektivně pomáhá zmírnit bolest, zlepšuje kvalitu spánku, snižuje stres a úzkost.

Navíc, díky přidanému HHC-O může být tento vape silnější, než vape s klasickým HHC. Tak neváhej a vyzkoušej tuto parádní novinku!

Co je to HHC-O?

Jde vlastně o novou verzi kanabinoidu HHC, který podstoupí další chemickou úpravu. Díky tomu se zesílí účinky HHC a vznikne HHC-O, nová a silnější forma HHC. Jde ale o čistě uměle vyrobený kanabinoid, který se v přírodě samovolně nevyskytuje.

I přesto je nutné zdůraznit, že tento produkt neslouží ke konzumaci a je určen pouze pro vědecké a studijní účely. Produkt uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Detaily produktu

va-hhco-pind

Specifikace produktu

Množství liquidu
1 ml
Příchuť
Ananas
Hlavní účinná látka
HHC-O
Obsah HHC-O
96%
Možnost nabíjení
Ano

Upozornění: Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

Mohlo by se vám líbit

HHC Disposable Pod BANANA - 1ml 96% HHC

HHC Disposable Pod BANANA - 1ml 96% HHC je jednorázové vape pero s jedinečnou chutí banánu a vysokou koncentrací HHC. Nabízí jednoduchost a...
Cena 552,89 Kč

HHC Disposable Pod BLUE DREAM - 1ml 96% HHC

HHC Disposable Pod Blue Dream - 1ml 96% HHC  je jednorázové vape pero s jedinečnou chutí borůvek a vysokou koncentrací HHC. Nabízí jednoduchost a...
Cena 552,89 Kč

96% HHC-P Vape AC-DC, 1ml | Canapuff

Canapuff HHC-P Premium AC-DC  je jednorázová e-cigareta, která se prezentuje koncentrací  až 96%   HHC-P  a lahodnou  příchutí borovice a bylinek...
Cena 486,78 Kč

HHC Lite Pod HAWAIIAN PUNCH - 2ml, 600mg HHC

Jednorázové vape pero Canapuff HHC LITE HAWAIIAN PUNCH nabízí tropickou chuťovou směs ananasu, kokosu, manga a citrusů. Jedná se o ideální letní...
Cena 404,13 Kč