99% HHC-O cartridge White Widow 0,5ml | CBDmylife

Náhradní cartridge HHC-O 0,5ml od značky CBDmylife, s příchutí bylinek a jarních květin, představuje nový standard pro HHC-O produkty. Tato inovativní HHC-O cartridge používá prémiový 99% destilát HHC + HHC-O. Díky tomu se tento produkt řadí mezi nejsilnější na trhu.

HHC-O je vlastně novou verzí kanabinoidu HHC, který podstoupí další chemickou úpravu. Díky tomu se zesílí účinky HHC a vznikne HHC-O, nová a silnější forma HHC. Jde ale o čistě uměle vyrobený kanabinoid, který se v přírodě samovolně nevyskytuje.

Perfektně vyvážená kombinace HHC-O a HHC poskytuje maximální pocit štěstí, euforie a klidu. 

Dostupnost: Skladem
495,04 Kč

495,04 Kč DPH bez


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 599,00 Kč

Ihned expedujeme. Doručení do 1-2 pracovních dnů.
Množství:

Dostupná doprava
  • Zásilkovna Zdarma
  • Vyberte si výdejní místo, kde si zásilku vyzvednete. Odesíláme následující den po obdržení platby.

  • Doručení na adresu - CZ Zdarma
  • Doručíme až k vám domů na zadanou adresu. Odesíláme následující den po obdržení platby.

Popis

Potřebujete doplnit svůj vap-pen? Máme pro vás široký výběr náplní, které přinesou radost do vašeho dne. Ať už hledáte relax po těžkém dni nebo zábavu se skupinou přátel, je toto perfektní volba. Naše náhradní cartridge jsou ideální pro fanoušky silných a intenzivních produktů s pořádnou dávkou euforie.

Jaké jsou účinky HHC/HHC-O?

Účinky HHC jsou velmi individuální a ovlivněny různými faktory, včetně dávkování a formy podání. Obecně se však dá říci, že HHC poskytuje euforické, stimulační a relaxační pocity. HHC také efektivně pomáhá zmírnit bolest, zlepšuje kvalitu spánku, snižuje stres a úzkost.

Navíc, díky přidanému HHC-O může být tento vape silnější, než vape s klasickým HHC. Tak neváhej a vyzkoušej tuto parádní novinku!

Co je to HHC-O?

Jde vlastně o novou verzi kanabinoidu HHC, který podstoupí další chemickou úpravu. Díky tomu se zesílí účinky HHC a vznikne HHC-O, nová a silnější forma HHC. Jde ale o čistě uměle vyrobený kanabinoid, který se v přírodě samovolně nevyskytuje.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Detaily produktu

hhco-ca-white05

Specifikace produktu

Množství liquidu
0,5 ml
Příchuť
Bylinky
Hlavní účinná látka
HHC-O

Upozornění: Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

Mohlo by se vám líbit

LEMON - Cartridge HHC 96%, 1ml

LEMON - Cartridge HHC 96%, 1ml je prémiový cartridge, který nabízí čistý 96% HHC destilát z konopí doplněný o citrusové terpeny. S obsahem 1...
Cena 544,63 Kč

96% HHC-O Vape Banana Kush, 1ml | Canapuff

Jednorázová cigareta  HHC-O Banana Kush , která se prezentuje parádní koncentrací  až 96%   HHC-O  a lahodnou intenzivní  příchutí sladkého banánu...
Cena 470,25 Kč