25mg HHC Gummies Mango, 20 ks | Canapuff

HHC Gummies s chutí manga přinášejí exotický zážitek v kombinaci s relaxačními a euforickými výhodami HHC. V každém balení na vás čeká 20ks lahodných medvídků, s efektivní dávkou 25mg HHC v každém kousku. Celkem je to tedy parádních 500mg HHC v balení. Díky preciznímu dávkování máte plnou kontrolu nad svým příjmem. Tyto gummies nejen rozveselí vaše chuťové buňky, ale také nabízejí okamžitou úlevu od stresu. Nejde jen o doplněk, ale o prémiový zážitek. Připravte se na hlubokou pohodu v kombinaci s gurmánským potěšením. Je to dokonalý únik od každodenního shonu. Vaše cesta k relaxaci nikdy nebyla tak chutná a efektivní.

Dostupnost: Vyprodáno
660,33 Kč

660,33 Kč DPH bez


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 799,00 Kč

Množství:

Dostupná doprava
  • Zásilkovna Zdarma
  • Vyberte si výdejní místo, kde si zásilku vyzvednete. Odesíláme následující den po obdržení platby.

  • Doručení na adresu - CZ Zdarma
  • Doručíme až k vám domů na zadanou adresu. Odesíláme následující den po obdržení platby.

Popis

Představte si procházku po zlatavém písečném pobřeží, kde vánek nese vůni zralého manga. Právě tak působí na chuťové buňky naše HHC Gummies s chutí manga. V balení čeká 20ks těchto lahodných medvídků, z nichž každý je nabitý silnou dávkou 25mg HHC, což vám poskytuje dokonalý únik od každodenního stresu.

Co můžete očekávat?

  • Gurmánský zážitek: Nejenže budete moci vychutnat bohatou chutí manga, ale také výhodami HHC v jednom sladkém soustu.
  • Praktické dávkování: Díky 20ks v balení s precizní dávkou 25mg/ks HHC, máte plnou kontrolu nad svým denním příjmem.
  • Úleva od stresu: Tyto gummies rychle rozptýlí vaše starosti, nabízejíc vám okamžitou relaxaci a euforii kdykoli a kdekoli.

V jednoduchosti v HHC bonbónech s chutí manga objevíte nečekanou kombinaci lahodného zážitku a terapeuticko-euforických účinků. Tyto bonbóny představují skvělého spojence pro vaše relaxační chvíle, nabízejíc vám to nejlepší z lahodné chuti a uklidňujícího HHC. Vaše momenty odpočinku se stanou ještě příjemnějšími.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Detaily produktu

hhc-gumm-man

Specifikace produktu

Příchuť
Mango
Obsah HHC
25mg
Hlavní účinná látka
HHC

Upozornění: Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

Mohlo by se vám líbit

25mg HHC Gummies Cherry, 20ks | Canapuff

HHC Gummies s chutí sladkých třešní přinášejí exotický zážitek v kombinaci s relaxačními a euforickými výhodami HHC . V každém balení na vás...
Cena 660,33 Kč