BLUE DREAM - Cartridge HHC 96%, 1ml

BLUE DREAM - Cartridge HHC 96%, 1ml

Blue Dream - Cartridge HHC 96%, 1ml je náplň do elektronických vaporizérů s 96% HHC z konopí Blue Dream. Ideální pro posezení u filmu či u vody, pomáhá odpočinout po náročném dni nebo fyzické námaze. Cartridge obsahuje 1 ml HHC s THC < 1% a je kompatibilní s vaporizéry se standardním 510 závitem. Výrobek je získaný z konopí a doplněný o terpeny pro jemnou vůni a chutě.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Dostupnost: Skladem
544,63 Kč

544,63 Kč DPH bez


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 659,00 Kč

Ihned expedujeme. Doručení do 1-2 pracovních dnů.
Množství:

Dostupná doprava
  • Zásilkovna Zdarma
  • Vyberte si výdejní místo, kde si zásilku vyzvednete. Odesíláme následující den po obdržení platby.

  • Doručení na adresu - CZ Zdarma
  • Doručíme až k vám domů na zadanou adresu. Odesíláme následující den po obdržení platby.

Popis

BLUE DREAM - Cartridge HHC 96%, 1ml je vysoce koncentrovaná náplň do elektronických vaporizérů, která obsahuje 96% hexahydrocannabinolu (HHC) získaného z oblíbeného kmenu konopí Blue Dream. Tato náplň je ideální pro posezení u filmu nebo u vody a pomáhá odpočinout po náročném dni či velké fyzické námaze.

1ml cartridge odpovídá 6-7g květů a obsahuje 96% prémiový destilát HHC, který je 100% získaný z konopí. Produkt je doplněn o terpeny Blue Dream, což zaručuje jemnou, ovocnou vůni a chutí, která připomíná borůvky a sladké koření.

Cartridge je kompatibilní s většinou elektronických vaporizérů s běžným 510 závitem a je snadno připevnitelná pro pohodlné a diskrétní použití.

Obsah: 1 ml HHC, THC < 1 %.

Co je v této HHC cartridgi?

Čistý 96% HHC, který byl bezpečně extrahován z 6-7g konopných květů, je doplněný o terpeny Blue Dream. Tento produkt nabízí uživatelům výjimečný zážitek s rychlým nástupem.

Před použitím se ujistěte, že jste obeznámeni s místními zákony a předpisy týkajícími se kanabinoidů a jejich použití. Upozorňujeme, že tento produkt je určen pro legální využití a dodržování příslušných právních předpisů je u něho podmínkou.

Detaily produktu

ca-blue

Specifikace produktu

Množství liquidu
1 ml
Obsah THC
Méně než 1 %
Hlavní účinná látka
HHC

Upozornění: Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

Mohlo by se vám líbit

SWEET KISS - Cartridge HHC 96%, 1ml

SWEET KISS - Cartridge HHC 96%, 1ml je vysoce koncentrovaná náplň pro elektronické vaporizéry  s unikátním jahodovým profilem. Obsahuje 96%...
Cena 544,63 Kč

BUBBLEGUM - Cartridge HHC 96%, 1ml

BUBBLEGUM - Cartridge HHC 96%, 1ml je kompatibilní s 510 závitem většiny elektronických vaporizérů   a obsahuje 1 ml prémiového HHC destilátu...
Cena 544,63 Kč

MANGO - Cartridge HHC 96%, 1ml

MANGO - Cartridge HHC 96%, 1ml je vysoce koncentrovaná náplň do elektronických vaporizérů , která obsahuje 96% hexahydrocannabinolu (HHC)...
Cena 544,63 Kč

BANANA - Cartridge HHC 96%, 1ml

BANANA - Cartridge HHC 96%, 1ml představuje vysoce koncentrovanou náplň pro elektronické vaporizéry , obsahující 96% hexahydrocannabinolu...
Cena 544,63 Kč

ZKITTLEZ - Cartridge HHC 96%, 1ml

ZKITTLEZ - Cartridge HHC 96%, 1ml je náplň pro elektronické vaporizéry  s 96% HHC, inspirována chutí oblíbených cukrovinek Zkittlez. Tato 1ml...
Cena 544,63 Kč