ELF BAR Watermelon 1% | 10mg/ml

Jednorázová e-cigareta Elf Bar Watermelon 1%, 10mg/ml nabízí nejen elegantní design, ale také vynikající chuťový zážitek. Tento sofistikovaný přístroj vás okouzlí nejen více, než 600 potahy, ale také svou lahodnou příchutí sladkého šťavnatého melounu. S obsahem nikotinu 10mg/ml je vhodná pro začátečníky nebo zkrátka pro kohokoliv, na koho je původní verze s obsahem nikotinu 20mg/ml až moc silná.

Ideální řešení pro kuřáky, kteří potřebují jednorázově překlenout pobyt v nekuřáckém prostředí – v kanceláři, autobusu, letadle, kině, restauraci apod.

Dostupnost: Skladem
147,93 Kč

147,93 Kč DPH bez


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 179,00 Kč

Ihned expedujeme. Doručení do 1-2 pracovních dnů.
Množství:

Dostupná doprava
  • Zásilkovna Zdarma
  • Vyberte si výdejní místo, kde si zásilku vyzvednete. Odesíláme následující den po obdržení platby.

  • Doručení na adresu - CZ Zdarma
  • Doručíme až k vám domů na zadanou adresu. Odesíláme následující den po obdržení platby.

Popis

Zažijte elegantní design a vynikající chuťový zážitek s e-cigaretami Elf Bar

Elf Bar je vybaven nikotinem v množství 10mg/ml (1%), což zajišťuje hladký a vyvážený potah při každém stisku. Nikotin je zde v podobě nikotinových solí. Tato speciální forma nikotinu nabízí jemnější zážitek, který je méně dráždivý pro krk. Co se týče výkonu, s kapacitou baterie 550 mAh je tato e-cigareta navržena tak, aby vám poskytovala konzistentní výkon po celý den. Díky silné baterii nabízí Elf Bar více, než 600+ potáhnutí.  

Tyto e-cigarety obsahují méně nikotinu (10mg/ml) oproti běžnému obsahu (20mg/ml), jsou tedy vhodné i pro méně zkušené uživatele.

Detaily produktu

elf-melon10

Upozornění: Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

Mohlo by se vám líbit

ZKITTLEZ - Cartridge HHC 96%, 1ml

ZKITTLEZ - Cartridge HHC 96%, 1ml je náplň pro elektronické vaporizéry  s 96% HHC, inspirována chutí oblíbených cukrovinek Zkittlez. Tato 1ml...
Cena 544,63 Kč

ELF BAR Kiwi Passion Fruit Guava 1% | 10mg/ml

Jednorázová e-cigareta  Elf Bar Kiwi Passion Fruit Guava 1%, 10mg/ml  nabízí nejen elegantní design, ale také vynikající chuťový zážitek. Tento...
Cena 147,93 Kč

ELF BAR Strawberry Kiwi 1% | 10mg/ml

Jednorázová e-cigareta  Elf Bar Strawberry Kiwi 1%, 10mg/ml  nabízí nejen elegantní design, ale také vynikající chuťový zážitek. Tento...
Cena 147,93 Kč