96% HHC Vape Blueberry Banana Pancake, 1ml | Canapuff

Canapuff HHC Premium Blueberry Banana Pancake je jednou z variant jednorázových e-cigaret s obsahem až 96% HHC. Je stvořena přímo pro milovníky dortů a sladkých dezertů. Přestože e-cigareta umožňuje dobíjení pomocí USB-C, není navržena pro opětovné naplnění. Kapacita e-liquidu činí 1 ml, což zajišťuje přibližně 450 potahů. Vysoký standard HHC destilátu v kombinaci s terpeny garantuje silný efekt.

Vliv HHC na uživatele je variabilní a velmi osobní. Všeobecně se však předpokládá, že HHC pomáhá zmírnit stres, podporuje chuť k jídlu, zvyšuje náladu a působí velmi euforický a energický dojem.

Dostupnost: Skladem
453,72 Kč

453,72 Kč DPH bez


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 549,00 Kč

Ihned expedujeme. Doručení do 1-2 pracovních dnů.
Množství:

Dostupná doprava
  • Zásilkovna Zdarma
  • Vyberte si výdejní místo, kde si zásilku vyzvednete. Odesíláme následující den po obdržení platby.

  • Doručení na adresu - CZ Zdarma
  • Doručíme až k vám domů na zadanou adresu. Odesíláme následující den po obdržení platby.

Popis

Jednorázové vaporizéry od značky Canapuff Premium se pyšní vysokým obsahem prvotřídního HHC extraktu. V rámci své Premium řady, Canapuff e-cigarety nabízí HHC v extrémně vysoké koncentraci - až 96% - spolu s bohatou paletou dobře vytvořených příchutí. Jsou to jednorázové e-cigarety, které umožňují dobíjení baterie prostřednictvím USB-C a nabízí kapacitu přibližně 450 potahů.

Canapuff Premium e-cigarety přinášejí skvělý poměr hodnoty za cenu. Dostatečná výdrž a silný HHC jsou zárukou kvality!

Co je HHC?

Hexahydrokanabinol, zkráceně HHC, je čerstvou novinkou ve světě kanabinoidů. Je získáván čistě přírodním způsobem extrakcí z konopí a jeho účinky jsou srovnatelné s CBD. HHC efektivně pomáhá zmírnit bolest, zlepšuje kvalitu spánku, snižuje stres a úzkost. Celkově působí jako účinný relaxační prostředek.

HHC je z konopných rostlin získáván přirozeným procesem, což ho činí plně legálním. Tento extrakt se vyskytuje v mnoha formách, podobně jako CBD, jako jsou oleje, květy, e-liquidy, nebo je přidáván do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální a ovlivněny různými faktory, včetně dávkování a formy podání. Obecně se však dá říci, že HHC poskytuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou často srovnávány s THC. HHC tak nabízí možnost legálního využití konopí pro relaxaci nebo úlevu od bolesti.

I přesto je nutné zdůraznit, že tento produkt neslouží ke konzumaci a je určen pouze pro vědecké a studijní účely. Produkt uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Detaily produktu

pd-bbry-bnn-pnck

Specifikace produktu

Množství liquidu
1 ml
Příchuť
Banán
Příchuť
Borůvka
Obsah THC
0 %
Obsah HHC
96%
Hlavní účinná látka
HHC
Možnost nabíjení
Ano

Upozornění: Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

Mohlo by se vám líbit

HHC Disposable Pod BUBBLEGUM - 1ml 96% HHC

HHC Disposable Pod BUBBLEGUM - 1ml 96% HHC  je jednorázové vape pero s jedinečnou chutí žvýkačky a vysokou koncentrací HHC. Nabízí jednoduchost a...
Cena 552,89 Kč

96% HHC-O Vape BLUE ZKITTLES, 1ml | Canapuff

Jednorázová cigareta  HHC-O Blue Zkittles , která se prezentuje koncentrací  až 96%   HHC-O  a lahodnou intenzivní  příchutí sladkých bonbónů ....
Cena 470,25 Kč

96% HHC-P Vape 24K GOLD PUNCH, 1ml | Canapuff

Canapuff HHC-P Premium 24K GOLD PUNCH  je jednorázová e-cigareta, která se prezentuje koncentrací  až 96%   HHC-P a lahodnou příchutí citrusů a...
Cena 486,78 Kč