HHC Lite Pod STRAWBERRY COUGH - 2ml, 600mg HHC

Jednorázový vape pen Canapuff HHC LITE STRAWBERRY COUGH nabízí chuť svěžích, sladkých jahod s nádechem borovice, koření a pepře. Díky vysokému obsahu HHC poskytuje tento produkt efekt soustředění a energie. E-liquid o objemu 2 ml obsahuje 600 mg HHC, což je nadprůměrná dávka pro výrazný efekt.

HHC má různé a velmi osobní účinky, ale obecně lze říci, že HHC pomáhá zmírnit stres, zvyšuje chuť k jídlu, zlepšuje náladu a poskytuje silný euforický a energický dojem.

Dostupnost: Vyprodáno
404,13 Kč

404,13 Kč DPH bez


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 399,00 Kč

Množství:

Dostupná doprava
  • Zásilkovna Zdarma
  • Vyberte si výdejní místo, kde si zásilku vyzvednete. Odesíláme následující den po obdržení platby.

  • Doručení na adresu - CZ Zdarma
  • Doručíme až k vám domů na zadanou adresu. Odesíláme následující den po obdržení platby.

Popis

Canapuff HHC Lite je jednorázový vape pen, který obsahuje 2 ml e-liquidu s vysokým obsahem HHC (až 96%). Toto zařízení, které je extrémně jednoduché na použití s automatickým systémem potáhnutí, nevyžaduje žádnou údržbu.

Co je HHC?

Hexahydrokanabinol, známý také jako HHC, je nejnovější přírůstek do rodiny kanabinoidů. Je získáván čistě přírodním způsobem extrakcí z konopí a jeho funkce jsou srovnatelné s CBD. HHC efektivně pomáhá zmírnit bolest, zlepšuje kvalitu spánku, snižuje stres a úzkost. Celkově působí jako účinný relaxační prostředek.

HHC je z konopných rostlin získáván přirozeným procesem, což ho činí plně legálním. Tento extrakt se vyskytuje v mnoha formách, podobně jako CBD, jako jsou oleje, květy, e-liquidy, nebo je přidáván do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální a ovlivněny různými faktory, včetně dávkování a formy podání. Obecně se však dá říci, že HHC poskytuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou často srovnávány s THC. HHC tak nabízí možnost legálního využití konopí pro relaxaci nebo úlevu od bolesti. I přesto je nutné zdůraznit, že tento produkt neslouží ke konzumaci a je určen pouze pro vědecké a studijní účely. Produkt uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Detaily produktu

pd-str-cgh

Specifikace produktu

Množství liquidu
2 ml
Příchuť
Jahoda
Obsah THC
Méně než 0,2 %

Upozornění: Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

Mohlo by se vám líbit

HHC Disposable Pod BUBBLEGUM - 1ml 96% HHC

HHC Disposable Pod BUBBLEGUM - 1ml 96% HHC  je jednorázové vape pero s jedinečnou chutí žvýkačky a vysokou koncentrací HHC. Nabízí jednoduchost a...
Cena 552,89 Kč

96% HHC Vape Pineapple Diesel, 1ml | Canapuff

Canapuff HHC Premium Pineapple Diesel  je jednou z variant  jednorázových e-cigaret  s obsahem  až 96% HHC . Charakterizuje ji příjemná a jemná...
Cena 453,72 Kč

96% HHC-O Vape BLUE ZKITTLES, 1ml | Canapuff

Jednorázová cigareta  HHC-O Blue Zkittles , která se prezentuje koncentrací  až 96%   HHC-O  a lahodnou intenzivní  příchutí sladkých bonbónů ....
Cena 470,25 Kč