Mladý ječmen - sušená šťáva BIO, RAW 150g | Goodie

Mladý ječmen je výtažek z mladých listů ječmenných rostlin s vysokou koncentrací živin. Je považován za jednu z nejvýživnějších rostlin na světě, obsahující vitamíny, minerály, aminokyseliny, enzymy a chlorofyl. Podporuje zdravé trávení, bojuje proti volným radikálům díky svým antioxidačním vlastnostem a dodává tělu energii. Má pozitivní vliv na imunitní systém, kůži a může pomáhat regulovat hladinu cukru v krvi. Kromě toho mladý ječmen podporuje zdraví srdce a může přispět k prevenci kardiovaskulárních onemocnění.

Dostupnost: Skladem
461,98 Kč

461,98 Kč DPH bez


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 559,00 Kč

Ihned expedujeme. Doručení do 1-2 pracovních dnů.
Množství:

Dostupná doprava
 • Zásilkovna Zdarma
 • Vyberte si výdejní místo, kde si zásilku vyzvednete. Odesíláme následující den po obdržení platby.

 • Doručení na adresu - CZ Zdarma
 • Doručíme až k vám domů na zadanou adresu. Odesíláme následující den po obdržení platby.

Popis

Mladý ječmen je výživový doplněk, který se získává z mladých listů ječmenných rostlin, ještě předtím, než se vyvine klásek. V této fázi má ječmen nejvyšší koncentraci živin a je považován za jednu z nejvýživnějších rostlin na světě.

Výživová hodnota: Mladý ječmen je bohatý na širokou škálu vitamínů, minerálů, aminokyselin a enzymů. Kromě toho obsahuje vysokou koncentraci chlorofylu, což je látka, která rostlinám dodává zelenou barvu a má řadu prospěšných vlastností pro lidské zdraví.

Účinky mladého ječmene v prášku:

 • Podpora trávení: Díky obsahu enzymů podporuje mladý ječmen zdravé trávení a může pomoci regulovat střevní funkci.
 • Antioxidant: Je bohatý na antioxidanty, které pomáhají bojovat proti volným radikálům v těle a mají protizánětlivé vlastnosti.
 • Energetický zdroj: Jeho vysoký obsah živin může působit jako přírodní energetický doplněk, podporující celkovou vitalitu.
 • Zlepšení imunitní funkce: Obsažené vitamíny a minerály podporují silnější imunitní systém, pomáhají tělu v obraně proti nemocem.
 • Podpora zdraví kůže: Díky svým antioxidačním vlastnostem může mladý ječmen přispívat k zdravější a pružnější kůži.
 • Regulace hladiny cukru v krvi: Některé studie naznačují, že mladý ječmen může pomoci regulovat hladinu cukru v krvi.
 • Zlepšení zdraví srdce: Může podporovat zdravější krevní oběh a pomáhat v prevenci kardiovaskulárních onemocnění.

Kdy je nejlepší mladý ječmen konzumovat?

Připravte si lahodný nápoj plný aktivních enzymů, vitamínů, minerálních látek, který vám dodá vzpruhu ihned po ránu. Ráno je tělo připravené po odpočinku vstřebat největší množství nutričních látek. Je rozhodující, jaké potraviny zvolíte jako první příjem dne. Zelená šťáva z mladého ječmene vám zajistí dostatečný příjem bioaktivních látek a váš den bude pak plný energie. Nejlepšího efektu dosáhnete při kombinaci s chlorellou.

Dávkování: Ideálně ráno nalačno 5 g (1 polévkovou lžici) prášku důkladně rozmíchejte v cca 150–200 ml vody. Zařaďte do jídelníčku 1–2x denně.

Upozornění: Jedná se o přírodní doplněk stravy. Není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doporučujeme konzultovat s lékařem. Nedoporučujeme konzumovat přímo s ostatními doplňky stravy či s léky. Snižuje jejich vstřebatelnost. Doporučujeme aspoň 1 hodinu časový odstup. Při dlouhodobém užívání léků doporučujeme zařazení mladého ječmene do jídelníčku konzultovat s lékařem.

Balení skladujte v suchu, chladu a temnu pro zachování enzymatické aktivity připraveného nápoje.

Detaily produktu

ml-jecmen

Upozornění: Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět.

Mohlo by se vám líbit

Maca 4x Power BIO, 140g | Goodie

Maca peruánská je kořenová rostlina z hor Peru, ceněná místními obyvateli pro své léčivé vlastnosti . Je oblíbená díky adaptogenním...
Cena 260,33 Kč

Spirulina tablety BIO, 150g | Goodie

Spirulina je modrozelená řasa, která roste přirozeně v teplých sladkovodních jezerech po celém světě. Tato řasa je známá svým impozantním...
Cena 296,69 Kč

Chlorella tablety BIO, 150g | Goodie

Chlorella je jednobuněčná řasa s výraznými detoxikačními schopnostmi . V tabletové formě je praktickým doplňkem stravy . Je známá schopností...
Cena 379,34 Kč

Green Power Supermix BIO, RAW 150g | Goodie

Green Power Supermix 150g je směs superpotravin v BIO a RAW kvalitě , kombinující chlorellu, spirulinu, mladý ječmen a mladou pšenici . Tato...
Cena 296,69 Kč