Kratom Praha - ihned k vyzvednutí

Kratom Praha - ihned k vyzvednutí

Jsme relativně mladá firma s jedním produktem, proto pobočku nebo prodejnu jako takovou nehledejte. Všechna osobní předání jsou možná až po domluvě alespoň deset minut předem na adrese Křížová 31, Praha 5 - Smíchov. Možnost vyzvednout si v Praze kratom ihned jsme zavedli prakticky okamžitě od začátku fungování, abyste nemuseli čekat, než vám kratom Zásilkovna doručí. Když nutně potřebujete doplnit zásobu, nacházíte se poblíž Smíchova a nemuseli ho kupovat v předražených večerkách. 

Kde si kratom vyzvednout?

Výdejní místo máme na adrese Křížová 31, Praha 5 - Smíchov. Je to velmi blízko metru Anděl a Smíchovské nádraží. Dojít sem můžete pěšky ze zastávky Křížová, Správa sociálního zabezpečení, nebo přes lávku přes vlakovou trať přímo ze zastávky metra Smíchovské nádraží. Nejedná se o prodejnu, ale o budovu ubytovny ČSSZ a je zde nutná domluva pro předání alespoň deset minut předem. Toto výdejní místo bylo zřízeno právě pro případy, kdy potřebujete rychle kratom a nechcete ho kupovat v předražené večerce u Vietnamců. Momentálně se v Praze nachází naše největší skladové zásoby. V rámci našeho shopu můžete mít prakticky jakýkoliv druh i jakékoliv množství ihned k odběru. Respektive co je na shopu, to je i k vyzvednutí v Praze

Kdy tu jsme?

Vzhledem k povaze výdejního místa kratomu v Praze máme jen orientační provozní dobu. Naleznete ji mimo jiné na stránce Kontakt.

Pondělí 8:00 - 21:00
Úterý 8:00 - 21:00
Středa 8:00 - 16:00

Kratom na tomto místě na Smíchově Vám předá Honza. Prakticky je tu pondělí až středa celý den. Občas je tu i v jiné dny, doporučujeme napsat, či zavolat a domluvit se. Je to nejjistější. Je to standardně pracující člověk a běžně se nachází ještě o pár budov dál, takže minimálně za vámi musí stihnout doběhnout. 

Zakládáme si na osobním přístupu. Dokážeme poradit jaký kratom by se k vám hodil, na co si dát pozor, případně jak být zodpovědný sběratel kratomu. 

Kontakt

Honza Voldán
Křížová 31, Praha 5 - Smíchov
Telefon: +420 773 991 551

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenes Srpen Září Říjen Listopad Prosinec