Doprava na Vánoce a jak je to s garancí

Doprava na Vánoce a jak je to s garancí

Před Vánoci bude přetlak zásilek na přepravní společnosti. Je potřeba, abyste věděli, jakým způsobem se zásilky budou odesílat a kdy zásilka přibližně přijde. Poskytujeme garanci doručení zásilky do Vánoc a jak tato garance vlastně funguje? Uděláme vše proto, aby k Vám objednaný kratom dorazil včas.

Jak funguje Zásilkovna

Standardně odevzdáme balíček na podacím místě a necháme jeho doručování na Zásilkovně. Vyzvedne ho kurýr, který ho odveze na depo. Kurýr jezdí ráno a v dopoledních hodinách.  Doručování na adresu, či podací místo probíhá standardně den po doručení balíčku na depo. Proto doručení trvá nejčastěji 2 všední dny po zadání objednávky. 

Je zde možnost odvést zásilky na depo přímo a zásilka bude doručována hned následující den. Této možnosti využíváme často v pondělky, když je z víkendu hodně objednávek, případně když máme cestu mezi Prahou a Chrudimí. Nebo když jel ráno kurýr dříve než ve standardní čas a nestihli jsme ho. Nyní této možnosti využijeme před Vánoci, abychom zajistili, že zásilka dorazí včas. 

Takový malý tip:

Pokud chcete větší jistotu doručení, využívejte spíše služby doručování na vámi zvolené výdejní místo. Tento způsob doručení obvykle funguje naprosto bez problémů i v období velké vytíženosti. V případě doručení na adresu může být problém. Kurýři při doručování na adresu mohou být plně vytíženi a i když dělají co je v jejich silách, nemusí to všechno stihnout. 

Kdy budeme odesílat vaše zásilky? 

 • pondělí 19. 12. - přibližně 17:00h odevzdáme balíčky z víkendu a z pondělka přímo na Depo do Prahy. (pravděpodobně bude doručováno v úterý, případně ve středu)
 • úterý 20. 12. - přibližně v 19:30 odevzdáme balíčky na depo do Prahy. (pravděpodobně bude doručováno ve středu, případně ve čtvrtek)
 • středa 21. 12. - přibližně v 19:30 odevzdáme balíčky na depo do Prahy. (pravděpodobně bude doručováno ve čtvrtek, případně v pátek)
 • čtvrtek 22. 12. - přibližně v 19:30 odevzdáme balíčky na depo do Prahy. (pravděpodobně bude doručováno v pátek na posledních chvíli, případně 27. 12.)

Garance doručení do Štědrého dne

Garanci poskytujeme jen k objednávkám do středy 8:00. Je to proto, že všechny objednávky kratomu se musí připravit a odvést a chceme mít opravdu jistotu, že se vše stihne. Samozřejmě uděláme vše pro to, aby se stihly i objednávky ze středy odpoledne a čtvrtka, ale tam už garanci poskytnout nemůžeme.

Co když se nestihne doručit i když byla objednávka do 21. 12. 12:00? 

V případě nedoručení nás to samozřejmě bude moc mrzet. Jako omluvu od nás dostanete od nás poukaz v hodnotě 50% vaší předvánoční objednávky. Poukaz pak budete moci uplatnit na další objednávku jejíž minimální hodnota bude hodnota předvánoční objednávky. 

Nárok na poukaz od nás nedostanete, pakliže:

 • Měli jste možnost si objednávku vyzvednout
 • V případě doručování kurýrem jste nebyli k zastižení
 • Předvánoční objednávka nebyla řádně doručena

Možnost osobního předání

Osobní předání je okamžité, ale je třeba nás předem kontaktovat. Nemáme žádnou pobočku, pouze výdejní místa, která mají jen orientační provozní dobu, která je zejména teď před Vánoci dost proměnná. 

Předání objednávek kratomu bude předběžně možné v Praze:

 • pondělí 19. 12. od 8:00 do 16:00
 • úterý 20. 12. od 9:00 do 23:00
 • středa 21. 12. cca od 9:00 do 14:00
 • čtvrtek 22. 12. od 11:00 do 15:00 
Štítky Doprava Vánoce
Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenes Srpen Září Říjen Listopad Prosinec